Neztrácejte čas

Neztrácejte čas

První plně obsluhovaný sklad s kompletní službou pro zákazníky otevírá své brány. S touto službou vstupuje na trh firma Profigroup, která se již od roku 2005 zabývá stěhováním a vyklízením.

Zákazníci, kteří se chystají rekonstruovat byt nebo z nějakého jiného důvodu nepotřebují své věci na určitý čas, si mohou vše objednat a uskutečnit z pohodlí svého domova. Skladování mají totiž kompletně na starosti pracovníci firmy Profigroup.

K dispozici jsou boxy o velikosti 1, 5, 10, 15 nebo 25 metrů čtverečních. Nejkratší doba uskladnění je možná na jeden měsíc. Platí, že čím větší box objednáte, tím levněji vás vyjde jeden metr čtvereční. Stejně tak i při délce skladování, která je nabízena od jednoho měsíce. Do skladů nemá přístup veřejnost, můžete si tak být jistí, že uskladněné věci budou v naprostém bezpečí.

Všechen nábytek, krabice i ostatní věci jsou navíc při nakládce pečlivě vyfotografovány a uloženy do samostatné složky v internetové aplikaci, do níž získáte unikátní přístup. Pokud byste tedy třeba zapomněli, co všechno jste si nechali odvézt nebo naopak potřebovali dovézt zpět pouze určité krabice nebo kusy nábytku, jednoduše si je vyhledáte v aplikaci a objednáte jejich dovoz.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace