Velikost boxu

Velikost boxu

Nevíte si rady, jak velký box objednat? Jedna základní rada říká, počítejte radši s větším prostorem. I kdybyste si vše propočítali do centimetru, vždy se najde důvod, proč je k vašemu výpočtu při skladování v centrálním skladu nutné přičíst nějaký ten metr.

V první řadě je nutné počítat s tím, že váš nábytek a ostatní věci jdou skládat na sebe pouze do určité výšky. V našich skladech totiž platí na prvním místě zásady bezpečnosti lidí a ochrany věcí. Pro skladování jsme určili maximální výšku dva metry. U věcí, které jsou vyskládané do větší výšky už se zvyšuje riziko pádu věcí.

Určitě je také potřeba započítat do boxu alespoň malou uličku pro manipulaci. Jednotlivé věci tak budou neustále k dosažení, ať už se bude jednat o jakoukoliv uskladněnou část. Vy si tak můžete objednat navrácení pouze části uskladněného nábytku, pro který jste již našli uplatnění.

Důležité je si rovněž uvědomit, že v zabydleném bytě máte všechny osobní věci uvnitř skříní. Jakmile však budete skříň chtít uskladnit, musíte ji vyprázdnit a obsah dát do krabic. Ačkoliv vám tedy skříň v bytě zabírá např. dva metry čtvereční, k uskladnění budete potřebovat minimálně tři metry čtvereční, aby se krabice mohly dát vedle skříně.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace