Zabalíme, odvezeme

Zabalíme, odvezeme

Starosti s balením a odvozem? Teď už ne! V červenci roku 2018 začaly fungovat plně automatické sklady firmy Profigroup. Tato služba spočívá v tom, že zákazník, který chce uskladnit věci, nemusí vůbec opustit místo bydliště a přesto má zajištěn kompletní servis od zabalení, naložení a uskladnění, až po navrácení věcí zpět.

Vaším úkolem je pouze celou službu objednat, vybrat velikost úložného boxu a dobu, na jak dlouho chcete sklad využít. Vše ostatní zajistíme za vás. Naši pracovníci k vám domů nebo do kanceláře dorazí s dostatečně velkým vozem a bez zbytečných průtahů zahájí práci.

Zvláště velký důraz je kladen na obalování věcí. Každý kus nábytku musí být ochráněn proti případnému oděru, či zašpinění. Používáme kvalitní bublinkovou fólii, kterou v případě nutnosti ještě doplňujeme dekami a papírovými rohy.

Vaše věci se prostě v našich skladech budou cítit jako v bavlnce, bude o ně postaráno s veškerou péčí a v pořádku vám je opět vrátíme, až přijde jejich čas. Skladování v ČR nikdy nebylo jednodušší!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace